Jdi na obsah Jdi na menu
 

Ing. Jiří Lukášek

zpět na kandidátku 

jiri_zmen400.jpg

pozice na kandidátce č.2

 

Věk; místo trvalého pobytu
50 roků; Rousínov – Rousínovec, U náhonu 7

Současné zaměstnání
Project manager investičních celků v energetice a petrochemii – PSG International, divize Power, Brno

Dosažené vzdělání
Vysoké učení technické Brno – Fakulta elektrotechnická (1980-1985) – obor výpočetní technika

Rodinný stav
Ženatý – 2 dospělé děti

Zájmy
Sport – stolní tenis závodně za Sokol Rousínovec, tenis, hokej – rekreačně
Historie
Příroda

Narodil jsem se v Rousínově, a v rodinném domku mých rodičů na Kalouskové ulici jsem prožil celé dětství a dospívání. Po svatbě jsem 20 let žil v Brně, ale většinu víkendů jsem prožil v Rousínově, takže i v této době jsem neztratil kontakt s městem.a obyvateli Rousínova
V roce 2000 jsem se přestěhoval do nově postaveného rodinného domu v ulici U náhonu.
Od mládí jsem se věnoval sportovním i společenským aktivitám především v Sokole Rousínovec, kde jsme v roce 1975 s několika přáteli založili oddíl stolního tenisu.
Po trvalém návratu do Rousínova jsem se opět ve větší míře zapojil do činnosti Sokola a vzal jsem si na starost především obnovu a údržbu sálu v Rousínovci a v poslední době i žákovské mužstva oddílu stolního tenisu. Také jsem se podílel na vybudování tenisového kurtu v Rousínovci a především se staráme již přes 25 let o jeho údržbu a provoz.
O chod a činnost městského úřadu a samosprávy jsem se celou dobu svého dospělého života zajímal a byl jsem podrobně informován mým otec Ing.Radkem Lukáškém CSc.,který mnoho desítek let působil ve stavební komisi a matkou Martou Lukáškovou, která byla dvě období v zastupitelstvu a dlouhodobě působila i ve finanční komisi.
V zaměstnání jsem od svého nástupu pracoval na investičních celcích, nejdříve jako projektant a později jako vedoucí projektů a realizace na stavbách v tuzemsku i v zahraničí.
Doufám, že zkušenosti s řízením investičních celků i větší skupiny pracovníků, které jsem získal v zaměstnání, jsem schopen uplatnit i v chodu radnice města.
Nebyl jsem a nejsem členem žádné politické strany.
V zastupitelstvu města Rousínova, bych se rád věnoval zlepšení chodu radnice a efektivnějšímu hospodaření města, strategii rozvoje města, investičním akcím, ochraně přírody a větší podpoře širší škály sportovních aktivit občanů.
Jsem přesvědčen, že se dá udělat mnoho drobných věcí na popud občanů ve všech místních částech a nejen se pouze soustředit na velké investiční akce, které ne vždy svou velikostí, účelem, projekční domyšleností, kontrolou výstavby a dokončením všech souvisejících náležitostí plní stoprocentně svůj účel.

Mé motto:
Maličkosti otravují, ale bez maličkostí i velké věci nejsou dokonalé a nepřinášejí plný užitek.

 
 

 

Kontakt

Oficiální mailová schránka

prorousinovsko@gmail.com

Anketa


Statistiky

Online: 1
Celkem: 50959
Měsíc: 497
Den: 16